Designové pergoly

pergola obloukova

 

Chybí vám na zahradě pohodlí moderní pergoly, potřebujete elegantně zastřešit předzahrádku své restaurace či zajistit bezpečné kryté stání pro automobil…? Hliníkové obloukové pergoly jsou jasnou volbou, za výhodnou cenu.

 

Stylové obloukové pergoly prémiové kvality

 

 

Přizpůsobitelný vzhled a žádné limity

Zaujmou atraktivním a originálně pojatým designem, jejž si volbou barevného odstínu lakování snadno přizpůsobíte k obrazu svému. Kvůli modulární konstrukci v 10 standardních rozměrech si pak nemusíte lámat hlavu s prostorem, kdykoliv ji totiž jednoduše prodloužíte přidáním dalších podpěr a krytiny.

Oblouková pergola tak může růst spolu s vašimi prostorovými nároky.

Montáž potom s trochou zručnosti zvládnete i svépomocí (případně ji provedeme za vás). Stačí pár hodin a nové zastřešení verandy, přístřešek na auto je na světě.

 

 

Komfort bez starostí

Hliníkové pergoly s obloukem se vyrábí výhradně z odolných a 100 % bezúdržbových materiálů.

Těmito materiály jsou anodizovaný hliník, který nedá korozi žádnou šanci, takže vypadá stále stejně. A čirý střešní polykarbonát s dvojnásobným UV filtrem, 92% světelnou propustností a neulpívavým povrchem. Který vás i pergolu chrání před škodlivým UV zářením. Rovnoměrně prosvětluje celý její prostor, zabraňuje usazování nečistot na povrchu střechy, hravě odolá teplotním nárazům mezi -40 °C a +80 °C, a je o 50% lehčí než sklo.

 

 

Výsledkem je luxusní pergola s dlouhou životností, která vás ochrání před nepřízní počasí a vytvoří dokonalé místo k relaxaci, práci i zábavě. Zde objednat.

Tip: kompletní sortiment firmy Hobbytec CZ na www.one-trade.cz

 

Ptejte se a objednávejte na 840 810 810