Hliníkové pergoly se sklem

 

Pergola Terrado kromě vysoké životnosti vyniká především mimořádně stabilní lakovanou konstrukcí z hliníku s důmyslným integrovaným systémem zasklení, které je tvořeno bezpečnostním sklem. 

 

Prosklené pergoly TERRADO

 

Zasklená pergola Terrado je dostupná ve 3 variantách a vhodná jak pro zastřešení terasy rodinného domu či chaty, tak i venkovních prostor komerčních zařízení – zahradní restaurace, hotelové terasy... Kde poskytují celoroční ochranu před deštěm, sluncem i sněhem a současně působí jako výrazný dekorativní prvek.

 

http://www.alu-pergoly.cz/top-pergoly

 

 

Popis variant pergoly se sklem Terrado:

 

GP5100 - v přední části se nachází okap s ocelovou výztuhou, jenž současně tvoří příčnou vzpěru pergoly. GP5200 a GP5300 mají ve vzdálenosti 23 – 100 cm od předního okraje příčnou vzpěru a vpředu okap, nebo pergolové zakončení.

 

 Specifické vlastnosti:

  • Speciální profil pro montáž výrobku v zadní části se dá použít na zeď i na vnější tepelnou izolaci a samotné sestavení je velmi rychlé.
  • Svod vody může být veden buďto podél nebo uvnitř stojiny či chrličem bočně z okapu.
  • Volitelné integrované osvětlení, možnost rozšíření o integrovanou exteriérovou markýzu, případně dodatečné vestavby čelního a bočního zasklení pergoly.
  • Ovládání jen elektropohonem.

Zastřešte terasu pomocí pergoly se sklem a užívejte si posezení venku bez ohledu na počasí.

 

S objednávkou nebo dotazy nás kontaktujte

na 840 810 810