Levné hliníkové pergoly

levna pergola palram 3

 

 

Venku je krásně, svítí slunce… Jen si sednout pod pergolu. Že ji ještě nemáte? Nevadí, máme pro vás řešení v podobě levné hliníkové pergoly k montáži svépomocí, tedy takzavné pergoly stavebnice, Která vám na zahradě u domu vytvoří příjemné místo pro klábosení s přáteli, posezení nad šálkem kávy nebo letní grilování, takže si chvíle volna užijete naplno. 

 

Dokonalé místo k posezení

 

Hlavní výhodou kromě nízké ceny je to, že pergola stavebnice umožňuje kromě snadné montáže také snadné rozšiřování vzájemným propojováním několika samostatných pergol či prodlužovacích prvků tak, jak vám to vyhovuje. Rovněž lze nastavit výšku a hloubku pergoly.

 

Katalog nejširší nabídky pergol v ČR ZDE

 

Čtvrt století pohody bez starostí

Stavebnicové levné pergoly jsou sice ve srovnání s jinými typy i o desítky tisíc levnější, ale přesto jsou zárukou kvality. Kterou potvrzuje životnost i více než 25 let. Během nichž vypadají stále elegantně, jako nové, protože jsou téměř 100 % bezúdržbové. Za což vděčí kvalitní hliníkové konstrukci s antikorozní úpravou a zastřešení z prakticky nerozbitného polykarbonátu. 

Střešní polykarbonát má navíc účinnou UV ochranu a propouští přes 90 % světla - chrání vás před škodlivým zářením a zároveň prosvětlí celou plochu pergoly tak, že si střechy nad sebou ani nevšimnete. 

 

 

Potřebujete spíše dřevěnou pergolu? Navštivte hotove-drevenepergoly.cz.

Snadná montáž během chvilky

 

Stejně snadno, jak se levné pergoly rozšiřují, se dají i smontovat.

Pergolu tak ve dvojici sestavíte svépomocí. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti. Dokonce nemusíte připravovat základy, protože pergolu jednoduše ukotvíte na libovolný pevný povrch pomocí kotvící sady, která je součástí balení.

Celým procesem vás samozřejmě krok za krokem provede přehledný montážní návod, takže bude vaše nová pergola hotová raz dva. Připravená nabídnout vám místo pro první posezení.

 

Zalíbily se Vám naše pergoly? Navštivte www.hotove-pergoly.cz, kde naleznete kompletní sortiment.

 

Objednávejte a ptejte se na 840 810 810