6.4.2017

Jaro je tady a my se chystáme na relax na zahradě. Zahradní sezónu můžeme zahájit pořízením stylového zahradního nábytku pod pergolu. Přestěhujme se přes léto ven do zahrady. 
 
 

Zahradní pohovka

I pod levnou hliníkovou pergolou se můžete cítit jako doma. Stačí si pořídit kvalitní zahradní pohovku, která odolá větru, dešti i sluníčku. Zahradní pohovky mohou být vyrobeny z kombinace umělého ratanu a odolných textilií. Pořiďte si například zahradní pohovku Coretine. Zahradní pohovka je skvělým místem pro odpočinek. Vyberte si jednoduchou či rozkládací variantu. Nezapomeňte také na pohodlná křesílka pro návštěvy. 
 

Zahradní lehátka

Potřebujete si odpočinout? Hliníková pergola může ukrývat také zahradní lehátko, které podle potřeby přenesete do zahrady nebo k bazénu. Designové lehátko z umělého ratanu Azules bude jedinečným prvkem. Umělý ratan má dlouhou životnost a je nenáročný na údržbu. Lehátka využijete v zahradě u domu, ale i hotelů či penzionů. 
 

Zahradní lavice

Pod pergolou hliníkovou můžete mít také zahradní lavici. Tu můžete postavit také volně do zahrady pod strom nebo s výhledem na záhony plné květin. Zahradní lavice pořídíte samostatně nebo jako komplet se stolem. Dřevěný zahradní nábytek vyžaduje náležitou péči. Dřevěná zahradní lavice může mít také úložný prostor nebo stojánek na květiny. 
 

Ochrana před sluncem i větrem

Ochranu před sluncem i větrem poskytnou v zahradě stínící plachty, markýzy nebo slunečníky. Markýza může být kazetová, polokazetová či výsuvná. Můžete ji ovládat na dálkové ovládání, vytvoří útulné zákoutí pod pergolou. Rovněž nezapomeňte na správné osvětlení v podobě LED osvětlení. Teplo na terasu přinesou infra zářiče.