3.5.2017
 
Díky horkým létům je zastínění posezení naprosto důležité. Odpočívat s rodinou či přáteli na přímém sluníčku není zrovna nejlepší řešení.
 
 

Zastínění posezení

Ne každý má na chatě či chalupě velký strom, který poskytne dostatečný stín. Můžete si vybrat jiné řešení v podobě markýzy, pergoly nebo rolet. Vždy propojte kvalitu s funkčností a vzhledem. Tento nákup se vám vyplatí z dlouhodobého hlediska. 
 

Pergola chrání před sluncem i deštěm

Při nákupu hliníkové pergoly zjistíte, že je jejich nabídka velmi bohatá a vybrat si není nic jednoduchého. Stačí se jen rozhodnout pro účel a také typ pergoly. Hliníkovou pergolu v různých variantách je možné ukotvit na stěnu domu, ale také postavit volně do zahrady. Jednoduchá pergola poslouží také k zastínění parkovacího místa nebo terasy. 
 

I pro náročné

Moderní pergoly z hliníku splní i náročné požadavky mnoha zákazníků. Na zastřešení se používá polykarbonát nebo bezpečnostní sklo. Dokoupit si k pergole je možné různé doplňky, například posuvné zastřešení, osvětlení, různé typy stínění. Pergoly lze také často rozšiřovat, doplňovat boční clonou nebo vzájemně spojovat. 
 

Markýzy a rolety jako osvědčená klasika

Venkovní markýza se hodí pro zastřešení velké plochy na terase nebo zimní zahrady. Základem je odolná látka s dlouhou životností a stabilní konstrukcí. Mechanismy pergoly jsou výsuvné, lze je ovládat ručně i pomocí dálkového ovládání.
 
Látkové rolety patří mezi oblíbenou stínící techniku. Je možné si vybrat z mnoha barevných variant, které zatemní i zastíní nejen pergolu. Hodí se také na klasická i střešní okna. Rolety se vyrábí z kvalitní látky, která je pevná a odolná.