12.5.2017
 
Znáte lepší místo pro odpočinek a posezení s přáteli než je terasa? Díky pergole ji můžete jednoduše zastínit. Vybrat můžete klasické nebo se stahovací střechou. 
 
 

Chytré i moderní řešení

Ideálním řešením pro zastínění terasy jsou hliníkové pergoly se zatahovací střechou. Pomohou vám s ochranou proti dešti i před ostrými slunečními paprsky. Díky stahovací střeše si můžete krásné letní dny užít naplno. 
 

Velká výhoda

Jakákoliv hliníková pergola je jedinečným řešením pro vaši terasu. Vyberte si nejlépe řešení přímo na míru vašemu domu. Kvalitní dodavatel poskytuje na pergolu i záruku více než 5 let. Samozřejmostí by měla být pevná a stabilní konstrukce bez nároku na údržbu. 
 

Nejkvalitnější materiály

Moderní pergoly z hliníku se vyrábí z nejkvalitnějších materiálů. Zastřešení je řešeno střechou z odolného a nepromokavého třívrstvého PVC. Pokud nechcete stahovací střechu, lze použít i jiné krytiny, například polykarbonát. 
 

Využití

Hliníkové pergoly najdou využití jak u rodinných domů, tak na zahrádkách restaurací, na terasách bytových domů i na chatě či chalupě. Hliníkové pergoly mohou být ukotveny ke zdi nebo si naopak můžete vybrat samostojné řešení. Hliníkové pergoly jsou velice funkční a estetické řešení, které je vhodné na zahradu i na terasu. Vybrat si můžete i velké pergoly, případně jich propojit několik, pokud potřebujete zastřešit velký prostor. Populární jsou pergoly bez sloupů, které představují velmi krásné designové řešení. Volně do prostoru můžete umístit samostatnou pergolu. Krásně bude vypadat, když ji opatříte LED osvětlením pro posezení i v noci. Pergolu můžete usadit hned vedle svého domu, bez vrtání do zdí.