16.5.2017

Hliníková pergola představuje skvělé řešení, jak zastřešit terasu a vybudovat si příjemné posezení na zahradě.
 

Hliníkové pergoly 

Hliníkové pergoly jsou v posledních letech velmi oblíbené pro svou praktičnost i univerzální vzhled. Naprosto nejdůležitějším kritériem je jejich naprostá bezúdržbovost. Hliníkové pergoly jsou opatřeny práškovou barvou, která zaručuje jejich barevnost a stálost povrchu. Odpadá vám každoroční potřeba pergolu brousit a natírat. 
 

Výhody hliníkové pergoly 

Hliníková pergola je bezúdržbová. Zatímco je nutné dřevo pravidelně opečovávat, moderní hliníkové pergoly si nemusíte nijak všímat. Pozor však na výběr vhodného dodavatele či výrobce. Hliníková pergola neztrácí ani po letech svůj vzhled. Výhodou je možnost doplnit pergoly o stínicí techniku, LED osvětlení, okapy a další příslušenství, které zvyšuje váš komfort. 
 

Náš tip:

Hliníková pergola se sklem série TF -  japonská hliníková pergola je ideálním řešením pro zastřešení terasy nebo poslouží jako přístřešek ke zdi domu. Pergola vás nadchne jedinečným čistým designem. Odolává počasí v létě i v zimě. Vybrat si můžete ze tří barev konstrukce. 
 
Hliníková designová plochá pergola se stíněním série MLR - designová hliníková pergola je výhodnou variantou pro odpočinek a posezení. Střešní krytina je vytvořena z lexanu. Samonosná pergola nevyžaduje složitou údržbu, skvěle ji lze využít jako zahradní altán. 
 
Hliníková designová pergola se stíněním série PJR - Moderní hliníková pergola poskytne velmi příjemný odpočinek v horkém letním dni i za deště. Střešní krytina je tvořena plným lexanem, který na první pohled vypadá jako sklo. Pergola je samonosná a není potřeba ji proto kotvit do budovy.