13.6.2017
 
Zahrada není jen o dokonalém trávníku a mnoha květinách. Zahrada je především místem pro odpočinek a zábavu. 
 
 

Dětské hřiště

Zahradní pergola, gril, bazén a pro děti by neměla chybět dětská houpačka, trampolína nebo dětské hřiště. Dřevěné hrací domečky se skluzavkou či houpačkou jsou splněným snem mnoha dětí. Toto hřiště by mělo vytvářet pro děti bezpečný prostor. Ideálním materiálem je dřevo. Musí jít o kvalitní dřevo, dobře opracované. Jde především o bezpečnost našich dětí.
 

Udělejte dětem radost

Chcete pořídit dětem hřiště? Můžete zvolit například klasickou herní sestavu dětské hřiště Jungle Club (na obrázku), které je vyrobeno v prémiové kvalitě. Hřiště má pestrobarevné provedení, které zaujme děti na první pohled. Dřevo je dlouho sušené, zpracované tak, aby se netvořily třísky. Modulový systém hřiště umožní mezi sebou různě jednotlivé herní prvky kombinovat. 
 

Oblíbené hrací prvky

Klasickou sestavu hracího hřiště můžete doplnit také o další nápadité herní prvky. Nejoblíbenější jsou bezpochyby různé houpačky a skluzavky. Fantazii ve vybavování dětského hřiště nejsou kladeny žádné meze. Limitovat vás může pouze velikost zahrady a případně  i cena. Každé hřiště vybíráme s ohledem na věk dětí. Konstrukce i náročnost hřiště by měla odpovídat věku dítěte. Nebezpečná místa by měla být zajištěna lanem, v tunelech a prolézacích mechanismech se nesmí držet voda po dešti. Pokud má váš herní prvek ocelová lana, musí být vyrobena z pozinkovaných a antikorozních drátů. 
 

Menší varianta

Pro menší děti jsou vhodným řešením dětské hrací domečky. Hrací domeček Herkules. Jedná se o plně vybavený herní domeček, kde nechybí veranda, skluzavka a pískoviště. Vyroben je z cedrového dřeva.