2.8.2017
 
Moderní pergoly nabízí velmi komfortní pobyt na terase. 

Výhody pergoly z hliníku

Ačkoliv se moderní pergoly z hliníku nejčastěji používají ke stínění, na terase poskytnou maximální komfort. V základním provedení je pergola z hliníku složena z konstrukce a střešního zastínění, které poskytne ochranu před sluncem i deštěm a větrem. 
 

Co je důležité vědět? 

 
Hliníková pergola tvoří samostatný přístřešek, případně je ukotvena na zdi domu. Střecha je tvořena baldachýnem nebo lamelami. Naklápění lamel pomůže regulovat průnik slunečních paprsků. Pergoly lze vybírat v mnoha provedeních. Terasa vám nabídne mnoho způsobů využití. Lze ji použít jako zastřešení terasy i bazénu, jako přístřešek pro auto či ochranu dětského hřiště. 
 

Příslušenství k pergolám

Pokud doplníte pergolu z hliníku o řadu doplňků, zvýší vám to komfort při posezení. Ideální je například senzor chránící střechu před deštěm i před tíhou sněhu. Pomocí topného tělesa si zvýšíte tepelný komfort při večerním posezení. Vhod přijdou také LED světýlka. Osvětlení i střechu lze ovládat pomocí ovladače. 
 

Dopřejte si kvalitu

Hliníkové pergoly na míru vám přinesou celou řadu výhod. Bude přizpůsobena přímo vaší zahradě či terase. Konstrukce pergoly je čtvercová nebo obdélníková. Jednoduché hrany dokonale doladí architekturu. Hliníková pergola nabízí barevnou stálost, navíc není náročná na údržbu. Nešetřete ani na spojovacím materiálu, který by měl být z nerezu. Střešní krytina může být z polykarbonátu, který je velmi lehký a odolný. Díky použití bude pergola velmi stabilním řešením pro každou terasu.