Prémiové pergoly

premiove pergoly

 

 Elegantní pergola s lexanem je pravou volbou pro náročné.

 

Prémiové hliníkové pergoly – kvalita bez kompromisů

 

Žijete v  domě se zahradou, nebo vlastníte chatu, kde si užíváte léto, ale na rozdíl od sousedů a známých pořád ještě nemáte pergolu, kde byste relaxovali, bavili se s přáteli a společně si s nimi vychutnávali čerstvě ogrilované maso…? Máme pro vás řešení, stylové hliníkové pergoly se zastřešením z plného Lexanu, nejmodernějšího zasklívacího materiálu současnosti.

 

Přesně podle vašich představ

 

Prémiové hliníkové pergoly mají unikátní modulovou konstrukci s nastavitelnou výškou a šířkou, snadno je rozšíříte do neomezených rozměrů. Užitnou plochu můžete přizpůsobovat podle aktuálních prostorových nároků. Sami si také vyberete libovolný odstín hliníku a polykarbonátové krytiny, čímž hravě sladíte vzhled vaší nové pergoly s architekturou domu, chaty i zahrady.

 

 Podívejte se také na: dřevěné pergoly

 

100% komfort nulové starosti s údržbou

 

Hliníková pergola je stálobarevná a odolná vůči klimatickým vlivům, rez nemá žádnou šanci, takže si drží stálý vzhled i tvar a má dlouhou životnost. Střešní polykarbonát – plný Lexan – je křišťálově čirý, propouští až 92% světla, proto si střechy nad hlavou ani nevšimnete. Účinně blokuje 100% škodlivého UV záření. Je prakticky nerozbitný, odolá teplotním nárazům -40 °C až +120 °C a má neulpívavý povrch. Prémiové hliníkové pergoly jsou díky tomu naprosto bezúdržbové – nemusíte je pravidelně opečovávat jako obyčejné dřevěné pergoly, jen si užíváte jejich pohodlí.

 

První posezení už do 24 hodin

 

Modulová konstrukce těchto hliníkových pergol má ještě jednu výhodu, snadno se montuje. Její sestavení tak zvládnete při troše zručnosti i svépomocí za pár hodin. Všechny potřebné komponenty včetně kotvící sady a přehledného návodu, který vás provede jednotlivými kroky montáže, jsou součástí balení, takže stačí chvilka a pergola je na světě. 

 

Máte dotaz či chcete pergolu s lexanem?

Volejte 840 810 810

 

Katalog nejširší nabídky pergol v ČR ZDE