Rolovací pergoly

rolovaci pergoly pergolino 3

 

Moderní a bezúdržbové hliníkové výsuvné pergoly švédské výroby s dlouhou životností, určené pro zastřešení zahradních, hotelových i restauračních teras...

http://www.alu-pergoly.cz/top-pergoly

 

Rolovací pergoly PERGOLINO

 

K domu, ale také k hotelu nebo na předzahrádku restaurace, tam všude se vám bude hodit rolovací pergola Pergolino s kazetou pro ochranu látky před klimatickými vlivy v zataženém stavu. Kazeta má po celé délce drážku pro upevnění polohovatelných vodících lišt, uvnitř kterých se nachází plynový pružinový systém napínající látku. V přední části podepírají pergolu stojiny, které se kotví do země nebo betonových květináčů. Pro maximální komfort ovládání je součástí také elektropohon s elektronickými dorazy.

 

 

 

Rolovací pergoly MIRANDA

 

Charakteristický vzhled pergoly a vysoká odolnost vůči rozmarům počasí. To jsou clony Miranda s konstrukcí příčných vzpěr, a vazníků s plynovými pružinovými mechanismy které zajišťují dokonalé napnutí látky. Přední příčná vzpěra se montuje pomocí stojin a ukotvení je možné jak na zeď, tak i na strop s využitím konzol a trojhranného nosného profilu. Pohodlné ovládání zajišťuje elektropohon.

 

Rolovací pergoly ALFRESCO

 

Rolovací pergola Alfresco je navržená speciálně pro využití v komerční sféře – restaurace, hotely... S čímž souvisí zvýšená odolnost vůči nepříznivým klimatickým vlivům jako je déšť a sluneční respektive UV záření. Nejen, že jim pergola hravě odolá a je proto v podstatě bezúdržbová a má dlouhou životnost, ale také před rozmary počasí ochrání prostor venkovní terasy.

Nerezovou hliníkovou konstrukci pergoly je možné s pomocí nastavitelných konzol ukotvit na zeď i do stropu. Největší výhodou této důmyslné konstrukce je však možnost nainstalovat několik pergol těsně vedle sebe a tím podle potřeb neomezeně rozšiřovat zastřešenou plochu terasy.Optimální napnutí látky zajišťuje systém StobLock a díky postranním okapovým profilům, prostor zastřešený markýzou je proto stále suchý.Součástí sortimentu je také volitelné příslušenství v podobě osvětlení, topidel nebo reklamního banneru, který lze instalovat zepředu do spodní části. Komfortní ovládání je potom zajištěno elektropohonem.

 

 

Melano

 

Velkoplošná samoskládací pergola s robustní hliníkovou konstrukcí a atraktivním kubickým designem. Střechu tvoří shrnovací markýza. Stěny lze volitelně uzavřít výplněmi z bezpečnostního skla nebo markýzou. Volitelné je také LED osvětlení. Odvodnění ve stojině.

 

 Chcete elegantně a efektivně zastřešit terasu svého domu, hotelu nebo restaurace rolovací pergolou?

 

Pro objednání a další informace k pergolám 

volejte 840 810 810