Moderní samonosné hliníkové pergoly

design pergola

Moderní pergoly s elegantním designem a bez nutnosti kotvení do zdi. Za dostupnou cenu a vhodné kamkoliv. 

 

Žádné kotvení ke zdi a více možností

 

Samostatně stojící pergoly One Trade® z hliníku nevyžadují kotvení do obvodového zdiva. Hodí se jak pro zastřešení terasy, balkonu i předzahrádky restaurace, tak i jako optický předěl zahrady.

Lze je na rozdíl od pergoly ke zdi situovat kamkoliv. Do libovolného zátiší, třeba poblíž skalky nebo zahradního jezírka. Nebo ke garáži, kde nahradí chybějící přístřešek pro automobil…

Prostor samonosné pergoly tak má vyjma místa k posezení, odpočinku a zábavě s přáteli při letním grilování, celou řadu využití.

 

Zde najdete alternativu v podobě pergoly ke zdi

 

Pergoly jsou certifikovány TÜV

tuvHliníkové pergoly jsou certifikovány TÜV

 

Bez údržby a stále jako nová

 

Hliníkové profily pergoly jsou ošetřené kvalitní práškovou úpravou, koroze nemá šanci. Nemusíte se zdržovat údržbou. Přitom máte jistotu, že bude pergola i po letech vypadat atraktivně, jako nová. Dlouhá životnost zaručena.

 

 

 

 

Přizpůsobitelný vzhled

 

Samonosné pergoly s nerozbitným polykarbonátovým zastřešením s více než 90% světelnou propustností a UV ochranou, dodáváme v mnoha rozměrech a designových provedeních s plochou, šikmou i oblou střechou. A možností výběru barevného odstínu lakování, dekoru. Snadno si vyberete přesně takový model, který bude ladit s architekturou vašeho domu a zahrady zároveň.

 

Tip na levnější alternativu: pergola stavebnice

Katalog nejširší nabídky pergol v ČR ZDE

 

Vybrané modely jsou k dispozici i v prodloužené podobě a lze je neomezeně rozšiřovat spojením několika samostatně stojících pergol do sestav.

 

Máte dotaz či zájem objednat si pergolu?

Volejte na 840 810 810