Hliníkové pergoly

Představujeme stylové hliníkové pergoly s polykarbonátem či lexanem, vhodné k domu i podniku. Přesně to jsou hliníkové pergoly na klíč One Trade®, které vám na zahradě doslova vykouzlí místo k odpočinku po náročném dni. Konstrukci si lze přizpůsobit zcela dle svých představ, my poté zajistíme kompletní servis. Od návrhu až po finální montáž. 

Hliníkové pergoly jsou jako stvořené ke konverzaci a grilování, a to od jara až do podzimu. Na výběr je z 200 barevných RAL odstínů. V nabídce jsou 2 varianty a celkem 40 standardních rozměrů, s možností návrhu zcela na míru. Oba modely nazvané Lux a Standard jsou téměř 100% bezúdržbové a odolné vůči korozi. Mají téměř neomezenou životnost. I po letech si proto drží svůj atraktivní vzhled a přináší vám maximální komfort.

Klasické hliníkové pergoly STANDARD s polykarbonátem

25 rozměrových variant a zastřešení ze skla, nebo 16mm nerozbitného polykarbonátu v čiré, mléčné či jiné barvě, dělá z každé pergoly STANDARD ideální řešení zastřešení terasy, balkonu i restaurační předzahrádky. Jednoduchá konstrukce celé pergoly pak umožňuje sestavení svépomocí, případně přestavbu na stylovou zimní zahradu.

Klasické hliníkové pergoly LUX se sklem

Hliníková pergola LUX je luxusnější variantou modelu STANDARD, vybavená zastřešením z odolného bezpečnostního skla. Působí nejen elegantně a doslova dominuje celému prostoru, v němž se nachází. Na výběr je z 20 rozměrů. I tento model lze přestavět na nádhernou zimní zahradu.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

tn zoom obrazek 445

Zobrazit fotogalerii