Designové pergoly

Chybí vám na zahradě pohodlí moderní pergoly, potřebujete elegantně zastřešit předzahrádku své restaurace či zajistit bezpečné kryté stání pro automobil? Hliníkové obloukové pergoly jsou jasnou volbou, a to za výhodnou cenu. Zaujmou atraktivním a originálně pojatým designem. Barevný odstín lze přizpůsobit zcela na míru. 

Kvůli modulární konstrukci v 10 standardních rozměrech si pak nemusíte lámat hlavu s prostorem, kdykoliv ji totiž jednoduše prodloužíte přidáním dalších podpěr a krytiny. Oblouková pergola tak roste s vašimi požadavky. Montáž stavby je velmi jednoduchá a je možné ji provést svépomocí, a to za pár hodin. 

Komfort bez starostí

Hliníkové pergoly s obloukem se vyrábí výhradně z odolných a 100% bezúdržbových materiálů. Těmito materiály jsou anodizovaný hliník, který nedá korozi žádnou šanci, takže vypadá stále stejně. A čirý střešní polykarbonát s dvojnásobným UV filtrem, 92% světelnou propustností a neulpívavým povrchem. Rovnoměrně prosvětluje celý její prostor, zabraňuje usazování nečistot na povrchu střechy a hravě odolá teplotním nárazům mezi -40 °C a +80 °C. Navíc je o 50 % lehčí než sklo.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

pergola obloukova

Zobrazit fotogalerii