Levné hliníkové pergoly

Jak si vytvořit dokonalé posezení za slunečného dne? Máme pro vás řešení v podobě levné hliníkové pergoly s přívlastkem stavebnice, a to proto, že je možné ji smontovat svépomocí. Na zahradě u domu vytvoří příjemné místo pro klábosení s přáteli, posezení nad šálkem kávy nebo letní grilování, takže si chvíle volna užijete naplno. 

Hlavní výhodou kromě nízké ceny je to, že pergola stavebnice umožňuje také snadné rozšiřování, a to vzájemným propojováním několika samostatných staveb či prodlužovacích prvků. Rovněž lze nastavit výšku a hloubku pergoly. 

Čtvrt století pohody bez starostí

Stavebnicové levné pergoly jsou ve srovnání s jinými typy i o desítky tisíc levnější, a přitom netrácejí na své kvalitě. Tu potvrzuje životnost, která dosahuje více než 25 let. Pergola si dlouho zachovává eleganci a navíc je téměř 100% bezúdržbová. Za to vděčí kvalitní hliníkové konstrukci s antikorozní úpravou a zastřešení z prakticky nerozbitného polykarbonátu. 

Střešní polykarbonát má navíc účinnou UV ochranu a propouští přes 90 % světla. Chrání vás před škodlivým zářením a zároveň prosvětlí celou plochu pergoly a střechy nad sebou si ani nevšimnete. 

Snadná montáž během chvilky

Celý produkt se dá velmi lehce smontovat. Pergolu sestavíte ve dvojici a svépomocí. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti. Dokonce není nutné připravovat základy, protože konstrukci jednoduše ukotvíte na libovolný pevný povrch pomocí kotvící sady, která je součástí balení. Celým procesem vás samozřejmě krok za krokem provede přehledný montážní návod, takže bude vaše nová pergola hotová raz dva. 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

levna pergola palram 3

Zobrazit fotogalerii