16.8.2017
 
Máte před domem terasu a na ni posezení pro rodinu či přátele? Proti sluníčku je potřeba ji řádně zastínit. Nejlepší volbou je pergola. Vybrat si můžete variantu z hliníku či ze dřeva. 
 

2.8.2017
 
Moderní pergoly nabízí velmi komfortní pobyt na terase. 

25.7.2017
 
Pro ty, kdo ve své domácnosti neholdují dřevu, může být plastový zahradní nábytek zajímavou alternativou. 
 

6.7.2017

Na čerstvém vzduchu nejen lépe chutná, ale také se i vaří. Kuchyně nemusí být pouze součástí domu, ale dá se vytvořit i venku na zahradě.
 

29.6.2017
 
Součástí zahrady jsou i chodníčky, příjezdové cesty či pergola nebo terasa. Často máme bazén a nechybí ani přístřešek pro auto. Všechna tato místa jsou zpravidla vydlážděna a proto vyžadují údržbu. 
 

22.6.2017
 
Aby zahrada sloužila ke spokojenosti jejich majitelů skutečně plnohodnotně, musí umět vyhovět všem potřebám. Jednou z nich je i komfortní stíně, které naplní i požadavky na design. 
 

21.6.2017
 
Zastřešení terasy by mělo být pro všechny majitele rodinných domů prvořadým úkolem. Díky němu je totiž možné terasu využívat, i když se venku žení všichni čerti.
 

20.6.2017
 
Pokud si chcete užívat posezení na terase i za deštivého počasí, měli byste přemýšlet nad koupí kvalitního zastřešení, například pergoly.

19.6.2017
 
Schovat venkovní posezení pod střechu je hlavně v letních měsících nejen praktické, ale v podstatě nezbytné.

16.6.2017
 
Rozšíření obytného prostoru nemusí nutně znamenat vytahování zednické lžíce a oblékání se do montérek. Zimní zahradu dokážete postavit i bez toho.

15.6.2017
 
Topení dřívím není relikt začátku minulého století. Tato surovina je v současnosti velmi levná a tudíž k vytápění i hojně využívaná. Je ale nezbytné ji vhodně skladovat.

14.6.2017
 
Léto se už nezadržitelně blíží. To neznamená pouze dovádění ve vodě, procházky po horských hřebenech či opalování, ale i různé zahradní párty a večírky.
 

13.6.2017
 
Zahrada není jen o dokonalém trávníku a mnoha květinách. Zahrada je především místem pro odpočinek a zábavu. 
 

12.6.2017
 
Mít zimní zahradu je sen mnoha lidí. V dnešní době, díky moderním materiálům a technologiím, není tento sen nereálný. 
 

23.5.2017
 
Pergola je venkovní loubí, které nám poskytne dostatečný stín při posezení na terase. Nesou ji trámce, na které můžeme usazovat květiny. Pergola z hliníku nejčastěji navazuje na dům nebo zděný plot. 
 

22.5.2017

Stín u bazénu nebo na terase je cenným spojencem hlavně v letních měsících, kdy jsou sluneční paprsky nejen dotěravé, ale také nebezpečné.
 

19.5.2017

 
Jednoduché, komorní, ale přitom plně dostačující bydlení představují montované domy Lounge 30. V jejich nitru se skrývá kompletní bytová jednotka 1+kk, která nabídne plný obytný komfort buďto single osobě, nebo páru.
 

18.5.2017
 
Léto bez grilování a zahradního posezení není správné léto. Postavte si na zahradě pergolu a užijte si dosytosti čerstvého vzduchu. 
 

17.5.2017

Zahradní zastřešení, ať už je situováno na verandě nebo na jakémkoliv jiném místě pozemku, je velice užitečné. Zvláště v letním období.
 

16.5.2017

Hliníková pergola představuje skvělé řešení, jak zastřešit terasu a vybudovat si příjemné posezení na zahradě.

15.5.2017
 
Pergola je tradičním řešením ve chvíli, kdy chceme na verandě nebo kdekoliv na zahradě, vytvořit stín i ochrannou bariéru před dešťovými kapkami.
 

12.5.2017
 
Znáte lepší místo pro odpočinek a posezení s přáteli než je terasa? Díky pergole ji můžete jednoduše zastínit. Vybrat můžete klasické nebo se stahovací střechou. 
 

11.5.2017

Posedět občas s přáteli patří mezi základní lidské potřeby. S příchodem teplejšího počasí se tyto kamarádské dýchánky přesouvají z vyhřátých místnosti do venkovních prostor. Často i na zahradu.
 

10.5.2017
 
Hliníková pergola je oblíbená a také účelná stavba v nejedné zahradě. Poslouží vám  jako příjemné místo pro odpočinek nebo stinný kout a opora rostlin. 
 

9.5.2017
 
Zahrada může být rájem pro děti, ale i pro dospělé. Dá se totiž využívat k mnoha činnostem, záleží na její velikosti a hlavně vybavení.
 

5.5.2017

Pokud chcete využívat svou zahradu ke společenským akcím, nebylo by od věci pouvažovat nad nějakým druhem zastřešení. Jinak se vám může zdát, že se poklidné grilování se sousedy zvrhne ve zběsilý úprk domů.
 

4.5.2017
 
Chcete svou pergolu osadit odolnou a popínavou rostlinou, která ji celou obroste? Vistárie bude nádhernou dekorací, navíc se umí krásně rozrůst do šířky. 
 

3.5.2017
 
Díky horkým létům je zastínění posezení naprosto důležité. Odpočívat s rodinou či přáteli na přímém sluníčku není zrovna nejlepší řešení.
 

2.5.2017

 
Ukotvení pergoly nebo jiné obdobné konstrukce se na první i druhý pohled může jevit jako pracné a zdlouhavé. Se správnými nástroji tomu tak být ale nemusí.
 

28.4.2017

Popusťte uzdu své fantazii a do zahrady vytvořte různá zákoutí. Patří sem také vzdušné pergoly. 
 

26.4.2017
 
Stejně jako móda, i zahrada se může řídit nejnovějšími trendy. Co nás čeká v roce 2017? 
 

24.4.2017

Posedět si po náročném dni na terase s otevřeným vínkem není nápad k zahození, ale co když zrovna prší? Není na co čekat, chce to zastřešit terasu.
 

21.4.2017

Blíží se sezona, kdy budeme rádi sedět pod pergolou a užívat si své zahrady. Zastřešená pergola vám přinese mnoho užitku.

20.4.2017
 
Závist není pěkná vlastnost, ale když mají sousedé nově zastřešenou terasu a vy se musíte při každém dešti běžet schovat do nitra svého domu, je to k vzteku. Ale dá se to snadno změnit.
 

19.4.2017
 
Pergoly jsou nejoblíbenější druh posezení pro zahrady a terasy. Dokážou ochránit před slunečními paprsky, deštěm i větrem. Moderní pergoly nejsou ze dřeva, ale z hliníku. 
 

14.4.2017
 
Vlastnit dům se zahradou a nemít zařízené venkovní posezení, buďto přímo na zahradě nebo jako součást verandy, je ohromná škoda. Nejen, že tím celý objekt stoupne na ceně, ale zároveň je kde pořádat letní dýchánky s přáteli či zahradní večírky.
 

13.4.2017
 
Posezení na terase nemusí být záležitostí pouze slunečných dní. Díky zastřešení si můžete užívat čerstvého vzduchu, i když venku zrovna prší.

12.4.2017
 
Solární  panely je možné umístit nejen na dům, ale také na přístřešek na auto nebo pergolu. Víte jak o ně pečovat? 
 

11.4.2017
 
Nestojíte o to, aby na vás pršelo, když si chcete v létě posedět na verandě před domem? Řešení může být jednoduché, nechte si vyrobit pergolu.
 

10.4.2017

V létě rádi pořádáme oslavy venku. Není nic lepšího než grilovat s přáteli a v případě sluníčka či deště se schovat pod pergolu. I tu na oslavu vyzdobte. 

7.4.2017
 
Dřevo jako přírodní materiál vyžaduje řádnou péči. Jedině tak si udrží příjemný vzhled a dlouhou životnost. Údržbu zahradního nábytku neodkládejte. 
 

6.4.2017

Jaro je tady a my se chystáme na relax na zahradě. Zahradní sezónu můžeme zahájit pořízením stylového zahradního nábytku pod pergolu. Přestěhujme se přes léto ven do zahrady. 
 

5.4.2017
 
 
Nemůžete se rozhodnout, jakou dlažbu zvolit na terasu, pak je vhodné se poradit s odborníkem. Ten vám poradí, jaký zvolit materiál s ohledem na terén a okolní podmínky. 
 

 
4.4.2017
 
Léto se mílovými kroky blíží a vysedávání doma před televizí tak bude s přibývajícími dny méně a méně atraktivní. Kvůli posezení s přáteli ve venkovních prostorách nemusíte vyhledávat parky nebo hospůdky s terasou. Můžete si zařídit svou vlastní terasu.
 

3.4.2017 
 
Nejhorší, co se vám při grilování může stát, tedy krom založení požáru, je déšť. Pár kapek vody padajících z nebe už dokázalo zkazit nejednu zahradní party. Nejen proto je vhodné pořídit si na zahradu kvalitní zastřešení.
 

Pergoly jsou nejvyužívanějším druhem zahradního posezení. Ochrání nás před slunečními paprsky, větrem i deštěm.
 

 
Na zahradě najdete celou řadu prvků, které nám přinesou radost i užitek. Patří mezi ně zahradní domky, altány a pergoly. Především pergoly nám přinesou mnoho dobrého. 
 

Nezastřešená pergola nám nepřinese téměř žádný užitek. Navíc trpí i dlažba či dřevěná podlaha pod pergolou. 

Přemýšlíte nad vylepšením své zahrady pergolou? Před stavbou je třeba si promyslet řadu věcí. 
 

 
Každá menší či větší stavba by měla být opatřena okapem na svod dešťové vody. To platí i o alu-pergolách. Jak na plastový okap? 
 

Se stavbou domu je spojena celá řada jednotlivých kroků. Jednotlivé fáze musí na sebe časově navazovat. 
 

Vytvořit si na terase nebo v zahradě můžete příjemné posezení díky pergole. Důležité je správné zastínění. 
 

Pergolu si nejspíše představíte jako dřevěnou stavbu s krytinou. Moderní architektura nabízí zcela jiné trendy. 

 
Pergola v zahradě je pro nás oáza klidu. Boční zastínění pergoly nás ochrání před větrem i prudkým sluncem. 
 

 
Teplé dny velmi  rádi trávíme venku. Kvalitní terasa pod pergolou nám umožní snídat při východu a večeřet při západu slunce. 

Pro dokonalou radost a požitek z vířivky je naprosto nezbytné o ni pečovat. Mnoho lidí postupem času od péče o vířivku upouští, což je naprosto špatně. 
 

 
Pro pohodlí na zahradě bezesporu patří zahradní nábytek. Současným trendem je návrat k přírodním materiálům. 
 

 
Pro kotvení zahradní pergoly do země se většinou využívají dvě metody. Kotvení pomocí betonových patek a nebo pomocí zemních vrutů.