Prémiové pergoly

Elegantní pergola s lexanem je pravou volbou pro náročné. Stylová stavba nabízí dokonalé řešení pro odpolední zahradní posezení s přáteli a rodinou. Pergola vyniká svojí odolností proti nepříznivému počasí, a to díky modernímu zastřešení z polykarbonátu.

Prémiové hliníkové pergoly mají unikátní modulovou konstrukci s nastavitelnou výškou a šířkou, snadno je rozšíříte do neomezených rozměrů. Užitnou plochu můžete přizpůsobovat podle aktuálních prostorových nároků. Sami si také vyberete libovolný odstín hliníku a polykarbonátové krytiny. Tím hravě sladíte vzhled vaší nové pergoly s architekturou domu, chaty i zahrady.

100% komfort nulové starosti s údržbou

Hliníková pergola je stálobarevná a odolná vůči klimatickým vlivům, kdy rez nemá žádnou šanci. Drží si tak stálý vzhled i tvar a vyniká dlouhou životnost. Střešní polykarbonát je křišťálově čirý a propouští až 92 % světla. Účinně blokuje 100 % škodlivého UV záření. Je prakticky nerozbitný, odolá teplotním nárazům -40 °C až +120 °C a má neulpívavý povrch. Prémiové hliníkové pergoly jsou díky tomu naprosto bezúdržbové a nemusíte je pravidelně opečovávat.

První posezení už do 24 hodin

Modulová konstrukce těchto hliníkových pergol má ještě jednu výhodu, snadno se montuje. Její sestavení tak zvládnete při troše zručnosti i svépomocí za pár hodin. Všechny potřebné komponenty včetně kotvící sady a přehledného návodu, který vás provede jednotlivými kroky montáže, jsou součástí balení. Stačí chvilka a pergola je na světě. 

 

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

premiove pergoly

Zobrazit fotogalerii