Rolovací pergoly

Moderní a bezúdržbové hliníkové výsuvné pergoly švédské výroby s dlouhou životností jsou určené pro zastřešení zahradních, hotelových i restauračních teras. Rozměry hliníkové konstrukce jsou zcela variabilní a vy si můžete vybrat variantu zcela na míru. 

Rolovací pergoly vyníkají svým obslužným systémem. Součástí je kazeta pro ochranu látky před klimatickými vlivy. Po celé její délce se nachází drážka pro upevnění polohovacích lišt. Uvnitř se nalézá plynový pružinový systém, který napíná látku. V přední části celou konstrukci podpírají stojiny. Ty se kotví do země nebo betonových květináčů. Pro maximální komfort je součástí elektropohon s elektronickými dorazy. 

Rolovací pergoly Miranda

Charakteristický vzhled pergoly a vysoká odolnost vůči rozmarům počasí. To jsou clony Miranda s konstrukcí příčných vzpěr a vazníků s plynovými pružinovými mechanismy, které zajišťují dokonalé napnutí látky. Přední příčná vzpěra se montuje pomocí stojin a ukotvení je možné jak na zeď, tak i na strop s využitím konzol a trojhranného nosného profilu. Pohodlné ovládání zajišťuje elektropohon.

Rolovací pergoly Alfresco

Rolovací pergola Alfresco je navržená speciálně pro využití v komerční sféře. S tím souvisí zvýšená odolnost vůči nepříznivým klimatickým vlivům jako je déšť a sluneční UV záření. Nejen, že jim pergola hravě odolá, a je proto v podstatě bezúdržbová a má dlouhou životnost, ale také chrání prostor venkovní terasy.

Nerezovou hliníkovou konstrukci je možné s pomocí nastavitelných konzol ukotvit na zeď i do stropu. Největší výhodou této důmyslné konstrukce je možnost nainstalovat několik pergol těsně vedle sebe a tím podle potřeb neomezeně rozšiřovat zastřešenou plochu terasy. Optimální napnutí látky zajišťuje systém StobLock. Díky postranním okapovým profilům je prostor stále suchý. Součástí sortimentu je volitelné příslušenství v podobě osvětlení, topidel nebo reklamního banneru, který lze instalovat zepředu do spodní části. Komfortní ovládání je potom zajištěno elektropohonem.

Rolovací pergoly Melano

Velkoplošná samoskládací pergola s robustní hliníkovou konstrukcí a atraktivním kubickým designem. Její střechu tvoří shrnovací markýza. Stěny lze uzavřít výplněmi z bezpečnostního skla nebo markýzou. Volitelné je také LED osvětlení. Odvodnění se nachází ve stojině.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

rolovaci pergoly pergolino 3

Zobrazit fotogalerii

http://www.alu-pergoly.cz/top-pergoly