Moderní samonosné hliníkové pergoly

Moderní pergoly s elegantním designem a bez nutnosti kotvení do zdi jsou elegantním řešením pro každého milovníka zahradního posezení. Jedná se o cenově přijatelné řešení, které si najde své místo kdekoliv. Hliníkové profily pergoly jsou ošetřené kvalitní práškovou úpravou, koroze nemá šanci. Navíc vyniká snadnou údržbou a dlouhou životností.

Samostatně stojící pergoly One Trade® nevyžadují kotvení do obvodového zdiva. Hodí se pro zastřešení terasy, balkonu i předzahrádky restaurace. Zároveň mohou sloužit jako předěl zahrady. Narozdíl od pergoly ke zdi je lze situovat kamkoliv. 

Multifunkční využití

Hliníkové pergoly se dají využít i jako chybějící přístřešek pro automobil. Díky své nezávislosti je můžeme umístit do libovolného zátiší, například poblíž skalky či zahradního jezírka. Své uplatnění rozšiřuje na místo k odpočinku, zábavě a letního grilování.

Přizpůsobitelný vzhled

Samonosné pergoly vynikají nerozbitným polykarbonátovým zastřešením s více než 90% světelnou propustností a UV ochranou. Dodáváme je v mnoha rozměrech a designových provedeních s plochou, šikmou i oblou střechou. Na výběr je velké množství lakování a dekoru. Snadno si vyberete přesně takový model, který bude ladit s architekturou vašeho domu a zahrady zároveň.

Katalogový ceník Nezávazná poptávka

design pergola

Zobrazit fotogalerii